Arkadaşlar dışarıda yanınıza oturup sizinle konuşan biri hakkında düşünceleriniz?

inci0370
Arkadaşlar 33 yaşında bir bayanım. Geçenlerde spor salonuna yürüyüş yolunda yürüyorum.1.90 boyunda bir adam önüne geçiyor arkama geçiyor yanıma geçiyor tesbih sallıyor. Ben rahatsız oldum oturacağa oturdum. Bu sefer koşa koşa yanıma geldi. Yanıma oturdu. Nerelisin diyerek muhabbet başlattı. Sonra kendi askermiş evlenip boşanmış. Bunları anlattı. Ondan sonra ınsgram adresimi istedi verdim. O akşam ayrıldık. Sonra yarınsı gün ben dışarı çıktım. Çağırdım konuşmak amaçlı iyi niyetli. Geldi elinde market poşetiyle. Çikolata dondurma almış. Getirdiklerinin hiçbirini yemedim. Bana 6-12 yaş çocuk şapkası getirmiş. Başıma takıp gülüyor. Sonra elimi tuttu, tırnaklarımla oynamaya başladı. Sonra yanaklarımdan öpmeye saçlarımla kaşlarımla oynamaya başladı. Daha ilk günden. Ordan o gün ayrıldıktan sonra elimdeki bana verdiği çocuk şapkasını attım. Insgramdan engelledim. Sonra arkadaşlar bugün spor sahasına yürümeye gittim önümü kesti. Gözlerime ukala ukala bakıp neden beni engelledin lütfen söylermisin diye yalvarmaya başladı. Ailen mi istemedi dedi bende ailemle alakası yok dedim. Ben seni sevdim dedi bana beni 2 gün de nasıl sevdin dedim. Sonra defol git başımdan dedi. Benim söylediğimi taklit yapıp alaya aldı beni. Terbiyesiz dedim. Koşuyomusun filan gözüm görmesin seni dedim. Başı önüne eğdi çıktı gitti arkadaşlar. Annemle bu olaydan 1 hafta önce aynı spor salonunda şişman bir kızla yan yana yürüyüş yapıyolardı. Anneme durumu anlattım. Annemle ikimizi görünce yanındaki şişman kızla ayrıldılar. Annem bunlar benim hoşuma gitmedi dedi. Bunlar kadın ticaretcilerine benziyorlar uzak dur kızım diye uyardı. İşte bugün tekrar çıktı karşıma.
Arkadaşlar dışarıda yanınıza oturup sizinle konuşan biri hakkında düşünceleriniz?
5
3
Görüşünü yaz