Çirkin olmak benim isteğim değildii?

Gizli Üye
Haytımın ana ideali birini sevip ve sevilmekti. Ama 30 yaşında gelmiş , hep rededilmiş bir insanım.. eğitimimde gayet iyi.
İstanbul'da güzel bir semtte 8 yıldır bir başıma hayat yaşıyorum. Temizim ve gayet bakımlıyım kaslıyım ve işimde gayet başarılıyım.. Bazıları görüyorum en karaktersiz hatta sevgilisine sırf tatmin aracı bakan karaktersizler dahil sevildiğine çok defa şahit oldum.. (kızların haberi Yok tabii) Veya her kıza yürüyen erkeklerinde sevildiğine şahiy oldum. Hayattan beklentim kalmadı ve sürekli üzülüyorum. İnsan iç güdüsünde sevmek ve sevilmek var. Tıpkı yemek yemek veya su içmek gibi.. Kendimi hep geliştirdim, Prof derecede resim yapabiliyorum ve gitar çalabiliyorum. Ayrıca çok iyi derecede yüzüyüm ve 9 yıldır crossfit yapıyorum.
Çokta kitap okurum. Büyük bir kütüphanem var. Çevremdeki çoğu insanda evli, bazen soruyorlar yok mu sevgilin veya evlilşk diye. Kimseye diyemiyorum kimse beni beğenmedi diye 
ölene kadar yalnız olacağımı, üzüleceğimi ve güçlü rolu yapacağımı kabullendim. Belki kolpacı ve p*ç olsam beni seven olurdu ama olamadım Kimsem yok gibi hayatta (ailem ile görüşmüyorum) sadce arkadaslarım var sağolsun. Her sabah içimden doğduğum güne lanet ediyorum, erkeklik gurur ve özgüvenimin hep rededilme nedeni ile 1000 parça olduğunu bir bilseniz... iyice durağanlaştım. İlla bir çıkar vs yalanlarını duya duya 30 oldum ve gençliğim bitti. Çok zor zamanlar geçiriyorum ve bazen ağlamaya başladım aksamları. Ağlama nedenim kimsenin beni istememesi, hep rededilmem.
Benşm gibi İşe yaramayan insana önerisi olan var mı?
Çirkin olmak benim isteğim değildii?
2
0
Görüşünü yaz