Telefonumu zorla elimden aldı ve ses kaydı gönderdi. Bu durumu nasıl kurtarabilirim?

Gizli Üye
Sevdiğim kişiye karşı bazı hatalı davranışlar yaptım ve yaklaşık 4.5 ay önce beni engelledi. Birkaç hafta önce ise halası ikna etti ve engelimi kaldırdı. Ertesi gün sevdiğim kişiye mesaj attım. Bana karşı hâlâ öfkeli olduğu belliydi ve biraz sert konuştu. Ardından halası bana mesaj attı. O sırada da yanımda iyi niyetli zannettiğim bir kız vardı. Telefonumu zorla elimden aldı, istememe rağmen dakikalarca vermedi ve sevdiğim kişinin halasına saçma sapan ses kaydı gönderdi, ona karşı dik dik konuştu. Bunun üzerine sevdiğim kişi ve halası beni engelledi. Halasına başka bir yerden ulaştığımda bana o ses kaydı yüzünden "terbiyesiz" dedi ve yine engel attı. O günden beri iyi değilim. Sevdiğim kişi yine bana her yerden engel attı. Saçma sapan bir kız yüzünden benim başım yandı. Sizce bu durumu nasıl toparlayabilirim? Halasına ulaşıp durumu açıklamalı mıyım yoksa beklemeli miyim? Ya da o ses kaydını gönderen kıza mı söylemeliyim durumu düzeltmesini?
"Unut, yoluna bak, takma kafana" gibi yorumlar yazmayın lütfen.
Telefonumu zorla elimden aldı ve ses kaydı gönderdi. Bu durumu nasıl kurtarabilirim?
2
2
Görüşünü yaz