Eşimle ORTAMIZ YOK?

basimayikilandunyam
Okuyun lütfen işiniz ne 🤣Merhabalar arkadaşlar benim sorunum şu, eşimle 2 yıldır evliyiz çok severek evlendik hala da çok seviyoruz sevgi yönünden hiç bir sorun yok fakat eşimle çok fazla tartışıyoruz bazen kavgalar o kadar sebepsiz ki bizi görseniz konuya gülersiniz eşim 29 yaşında, ben hukuk okuyorum son 2 senem eşiminde mobilya mağazası var maddi yönden de hiç bir problemimiz yok ama işte kendi içimizde hep didisiyoruz özel hayatımızda inanılmaz iyi ondan da problem yok ama neden böyle oluyor bilmiyorum çünkü her gün ufak şeylerden tartışmamız oluyor mesela genelde iş yerinden 6 gibi çıkar ama eve gelene kadar 8bucuk olur her gün arabasına bakım yapıyor sürekli bende eve geldiğinde kızıyorum geç yemek yiyiyoruz neden erken gelmiyorsun bu saatte yemek istemiyorum diye, o neden sorun ediyorsun arabayla olduğumu biliyorsun ne var bunda hayatım kızma diyor ama ben sinirlenince illa tartışıyoruz sonra bazen bazı konularda sesini yükselterek konuşuyor üzülüyor ve sinirleniyorum yani aslında çok ufak konular ama bizi yıpratıyor ilişkimizde biraz saygımızı kaybettigimizi düşünüyorum kendimde eşime daha saygılı olmak onunda daha saygılı olmasını istiyorum ki çok daha mutlu ilerleyebilelim sizce ne yapmalıyım?
Eşimle ORTAMIZ YOK?
8
4
Görüşünü yaz