Eski eşim yeni biriyle görüştüğüm için tehtid ediyor ne yapıcam bilmiyorum cok üzgünüm sizce nasıl davranmaliyim 😒?

Gizli Üye
Merhaba 29 yasindayim calisiyorum 1 yasinda oglum var , babasiyla boşandık asla gorusmuyoruz cumartesi gunleri sabah aliyor aksam getiriyor cok cok nadiren telefonda konusuyoruz oda yine oglum icin.

2 aydir biriyle gorusuyorum sevgili gibi degiliz henuz ama flort ediyor gibiyiz iste disari v. s cikiyoruz, ona anlattim evlenip bosandigimi cocugumu biliyor zaten cok kez gördü, hatta oglumla birlikte ücümüz 3 4 kez parka gittik. Sonra onun annesi davet etti evine yemeğe tanısmak icin oglumuda goturdum hem cocugumla cok ilgileniyor hemde iyi insanlar.
Neyse eski esim bunu ogrenmis daha dogrusu erkek kardesi bizi parkta gormustu soylemis ona bana sacma sapan mesaj atti bugun."Ben o adamla tanisiyorum sen utanmiyor musun ne bicim annesin terbiyesizlik yapma, cocugu elinden alirim beni zivanadan cikartma" yazmis bende delirdim aradim bagiristik telefonda, bana diyor ki hala rahat davranma ahlaksizlik yapma kendisi ahlaksiz asıl , eski esimin gittigi spor salonunda eskiden trainer'mis Şu an gorustugum kisi.
Aradim onada anlattim boyle boyle o muydu eski eşin evet taniyorum benim acimdan problem degil bitmis gitmis boşanmişsın nasil yapida biri oldugunu az cok biliyorum onun üzülme geri adim atma sen haksiz degilsin dedi.
Ama cok taktim kafama moralim bozuldu.😒Cocugumla tehtid ediyor beni.. Napicam bilmiyorum.
Eski eşim yeni biriyle görüştüğüm için tehtid ediyor ne yapıcam bilmiyorum cok üzgünüm sizce nasıl davranmaliyim 😒?
6
7
Görüşünü yaz