Aslında uğraşmak istemiyorum ama ne yapabilirim?

Gül8058
Çok fazla şey yaptı bana. Mesela şöyle düşünün her ayrılmamızda hem yüzüme hem de arkamdan milyonlarca küfür ediyordu. Ben ne arkasından ne de yüzüne asla en ufak kötü bir söz söylemedim. Aksine ben salak gibi sürekli ağlıyordum. Son ayrılmamızda da aynısını yaptı yüzüme kötü şeyler söyledi. Ve ben o andan itibaren herseyini sildim. Kendisi de dahil. Hatta bir kolye almıştım doğum günü hediyesi olarak ona ve bu perşembe günü bana geri vericek. Bende ona geçen sene doğum günümde aldığı bilekliği geri vericem. Onunla fazla bir isim olmaz aslında. Tek sorum şu ki ben onun kimi sevdiğini ismini falan biliyorum. Arkadaşımın hesabından yazdım çaktırmadan sordum ve sevdiğinin olduğunu ve ismini de söyledi. Bu aslında beni kaybetmekten korkardı ama bu sefer ayrıldıktan sonra hemen sevdiğinin olduğunu söyledi. Ve o kız ben varken de vardı. Belki de onunla sevgili olacağını bildiği için benden ayrılmıştır. Tam bilmiyorum gerçi artık umrumda bile değil. Size sorum tam olarak şu; yaptıklarının intikamını nasıl alabilirim? Yani aslında intikam almayı pek sevmem ama yaptıklarını da yanına bırakmam istemiyorum. Sizce onu yaptığı şeylere pişman etmek için ne yapabilirim? Şimdiden teşekkürler :)
Aslında uğraşmak istemiyorum ama ne yapabilirim?
5
0
Görüşünü yaz