Babam sevgilimi istemiyor?

Gizli Üye
4 yıllık sevgilim var üniversitede tanıştık
2 yıldır sevgilim boş dolaştı yani devlet işi olsun diye evde kpss çalıştı mülakatlara girdi. Mülakat sonuçları 4 5 ayda açıklandığı için evde çok durdu askerlik falan yapmadı. askeriyeyi kazandı en son uzmanlık babamda olmaz dedi benim razılığım yok dedi bende erkek arkadaşıma söyledim. O da vazgeçti gitmekten ama sonradan öğrendim ki kendi aileside istemiyormuş gitmesini. kendisi de kararsızmış
Henüz bir işi yok aileler tanışsın diye ısrar ettiler babam kabul etti ama zorla benim ısrarım üzerine. gelince oglunuzun işi yok askerlik yok 2 yıldır okul bitmiş boş durmuş herhangi bi yerde çalışmamış dedi. Bu zamana kadar neden çalışmadı falan dedi.
Erkek arkadaşım da bana bekle biraz daha başka mülakatlara giriyim eğer olmazsa iş bakarım diyor yaşı 26 iş bulcam merak etme askerliğe de para yatırcam iş bulunca diyor Ayrılmayalım diyor. Bende 4 yılı silip atamıydrum ama kafamda karışık. Babam ilerde o çocuk çalışmaz çalışkan adam bu zamana kadar iş bulurdu evde oturamazdı , mülakat sonucu beklerken aralarda girip çalışabilirdi diyor. sevgilim de çalışcam bundan sonra ben ilerde çalışırım diye üzülüyor Ayrılmayalım diye kafam çok karışık
Babam sevgilimi istemiyor?
3
1
Görüşünü yaz