Tanisali 3 ay oldu ve?

Asdfhhvgfg
Merhaba.3 ay once bir bey ile internetten tanistik. Kendisi sehir disinda oldugu icin canli gorusemedik henuz. Bedelli askerlikten sonra gelecek ve gorusecektik. Yine gorusecegiz. Ikimizde 26 yasindayiz. Bu surecte telefon gorusmeleri yaptik. Olumsuz hic birsey yok bana karsi cok ilgiliydi. Ama askerde iken son yarisinda canli gorusene kadar telefon gorusmesine ara verelim dedi sasirdim. Çünkü askerde dahi beni aradi ugrasti konustuk iki kere. Telefona ara verelim dedikten sonra hic konusmadik. Askerden geleli 5 , 6 gun oldu sanirim. Istanbula gelecekti ne yapti bilmiyorum yazmadi da henuz. Cevrimici de gormuyorum. Merak ediyorum Şu an bugun calismaya baslayacakti en son konusmamizda soylemisti. Ne yapmam lazim bilmiyorum yani ne oluyor? Yorumlarmisiniz?
Güncellemeler:
3 ay
Merhaba.3 ay once bir bey ile internetten tanistik. Kendisi sehir disinda oldugu icin canli gorusemedik henuz. Bedelli askerlikten sonra gelecek ve gorusecektik. Yine gorusecegiz. Ikimizde 26 yasindayiz. Bu surecte telefon gorusmeleri yaptik. Olumsuz hic birsey yok bana karsi cok ilgiliydi. Ama askerde iken son yarisinda canli gorusene kadar telefon gorusmesine ara verelim dedi sasirdim. Çünkü askerde dahi beni aradi ugrasti konustuk iki kere. Telefona ara verelim dedikten sonra hic konusmadik.
Tanisali 3 ay oldu ve?
1
2
Görüşünü yaz