Terk eden eş mesaj yazdı?

Gizli Üye
Bugün ki olay. Kısa ve net bir mesaj yazdı, aramızdaki sorunlar aslında cok büyük diye, ve bitmesi en doğrusu bende sende yoruldun eşyalarımı almak için son kez eve gelmek istiyorum aramızdaki bu davada burada bitsin hiç eski konulara girmenin bi anlamı yok çünkü bi anlamı olmuyor. Ortak çocuğumuz olduğu için sorunsuz bir şekilde ayrılalım.

Bende pekala kabul ediyorum dedim
Eşyalarını ala bilirsin dedim biz evde yokuz dedim.
Sorunsuz herşeyi kabul ettim.

İçim kan ağlıyor ve 3 yaşında kendi evladım onu öz babası biliyor evimizde ortak çocuğumuz dışında birde benim çocuğum vardı hiç birşeyi düşünmüyor.

Dün ki açtığım soru buydu.

Evden sabah sinirli bir şekilde çıktı. Kavga etmiştik kavga sebebi kıskançlık sosyal medya zırvalığı arkadaşının sevgilisi onda ekli kız bendede ekli arkadaş listemde ve paylaştıklarını görüyorum dansözlü birşeyler paylaşmış sinir oldum, dedim ki sen bu kızı neden takip ediyorsun bıraksana, ikimizinde ikinci evliliği bu arada ve bir çocuğumuz var. Tutturdu bi senedir evliyiz sen bu kızı takip ettiğimi zaten biliyorsun sendede ekli zaten şimdi mi canını sıktı. İyide arkadaşım ben neden bütün merhaba ettiğim arkadaşlarımı senin için sildim de sen bu kadını bir türlü silemedin kavga büyüdü büyüdükçe eski konular açıldı eski yaşadıklarımıza kadar gittik. Sonra sabaha kadar salonda yattı.
Bende ona uzun uzun o geçe mesaj yazdım salondayken, mesajımın içeriği kısaca empatiyle alakalıydı tamamen kişileri ve yaşadıklarımızı onun benim yerime koyarak yazdım sen olsan ne yapardına getirdim. Ve adam sabah çıktı çıkış o çıkış birdaha gelmedi. Bende geçe gelmeyince yazdım gelecekte başarılar diye. Sonra bi baktım Facebook’a sinirlendim ve hesabımı dondurdum. Bu sabah hesabımı açınca ne göreyim? Hesabındaki bütün ortak resimlerimizi kaldırmış adımı silmiş evli olduğumuzu silmiş. ? 6 aylık kızımız var bu yaptıkları benim midemi bulandırdı. Bende bu sefer herşeyimizi sildim Facebook’ta ve hesabımı dondurdum. Yoksa sinir krizi geçiricem
Terk eden eş mesaj yazdı?
4
2
Görüşünü yaz