Birinde aşşırı derecede ölen sevgilimi görüyorum ve çok suçlu hissediyorum ne yapacağım?

Gizli Üye
23 yaşındayım üniversitenin başında sevgilimle kavga ettik ve intihar etti çok seviyordum onu beraber büyümüştük her anımda yanımda oldu destek çıktı koruyup kolladı hep ona sığındım kendimi suçluyorum öldüğü için yıllardır kalbini kapattım her şeye ona tam anlamıyla sevildiğini hissettirememiştim bile sevmeye sevilmeye hakkım yokmuş duygularımı belli etmeye hakkım yokmuş gibi hissediyorum ama birisi geldi benden 4 yaş küçük o kadar kalbimi sıcacık yapıyor ki gülüşünde sevgilimin gülüşünü görüyorum sürekli espriler yapıp neşelendirmeye çalışıyor beni onun yanında mutlu olduğumu fark ettim ve bu çok moralimi bozuyor ihanet ediyormuşum gibi sevgilim mutlu olmamı isterdi çünkü sadece sevgilim değil en yakın arkadaşımdı ama ben onsuz mutlu olmak istemiyorum uzak durmaya çalışıyorum çocuktan ama duramıyorum geçen gün beni köşeye çekti üzgün üzgün bakıp neden uzak durduğumu söyledi içim gitti o kadar masum ve iyi kalpli ki
Birinde aşşırı derecede ölen sevgilimi görüyorum ve çok suçlu hissediyorum ne yapacağım?
3
1
Görüşünü yaz