Ne yapmalıyım lütfen okuyun?

Gizli Üye
4 aydır sanaldan konuştuğum biri vardı hiç buluşmadık ve flörttük bana sevgili olmaya hazır olmadığını söyledi hep peki dedim , işlerim var dedi 1 ay konuşamadık normalde hiçbişey demiyordum ama artık dayanamadım yazdım sürekli ne bu kadar işin var falan bana birden engel attı ertesi günün sabahı instagramdan yazdım ve sevgilim var benim 1 aydır senle konuşurken 10 kızla daha konuşuyordum ben ahhaha dedi çok çirkinsin boyun 1.10 kilolusun (kilom 48) dünyada gördüğüm en çirkin vücut hatlarına sahipsin vs tarzında ağır şeyler yazdı , 100 kat güzel senden çıktığım kız konuşmasını bilen biri , ergensin sen falan dedi bana ortak arkadaşıyla arkadaşım normalde hiç konusunu yapmazken aramada sürekli eski flörtümün adını ağzına alıyor işte nereye gitti kesin birileriyle konuşuyordur tarzında şeyler söylüyor ve bişey daha eklemek istiyorum eski flörtüm herkes beni seviyor bana çıkma teklifi eden kızları bi görseniz , ben tanrıyım böyle saçma sapan şeyler söyledi bilmiyorum sevgi yok içimde sadece yanına kalsın istemiyorum Allah hep bana mutluluk veriyor ben pişman olmam diyor cidden kafayı yicem eğer buraya kadar okuduysan teşekkür ederim... Ne yapayım
Ne yapmalıyım lütfen okuyun?
4
7
Görüşünü yaz