Okuyup bana yardımcı olursaniz sevinirim erkek arkadaşım beni istemeye gelmiyor ama evlilik düşünüyor benimle?

Gamze_drsn91
Arkadaşlar bisi sorcam lütfen yardımcı olur musunuz ya aklıma takıldı da benim bir erkek arkadaşım varda onunla 10 aydır sevgiliyiz çıkıyoruz yani kendisi burda tek ev tutmuş kalıyor kirada öyle ailesi burda değil uzakta samsunda öyle istemeye geliceklerdi beni ama gelmediler bilmiyorum onun annesiyle telefonda konuşmuştum annesi bana bizim durumumuz yok pek oğlumun birikimi yok diyor borcumuz vardı diyor bide annesi bana ben daha burdan hastaneye gidemiyom nasıl geliyim oraya der gibi konuşuyor öyle fakat 10 ay oldu gelmediler ben biraz sıkıldım bu ilişkiden sanki ben ona ailen nezaman gelcek diyorum o bana diyo ki belli değil tam olarak diyor en son buluşmaya zorla sanki cagirmistim onu en son 24 mayısta buluşmuştuk sonra dahada gelmedi kendisi 1 ay oldu yani anlamadım sizce yardımcı olur musunuz bana 😊🌸
Okuyup bana yardımcı olursaniz sevinirim erkek arkadaşım beni istemeye gelmiyor ama evlilik düşünüyor benimle?
2
4
Görüşünü yaz