Hala onu seviyorum ben unutamadığımı anladın ne yapmalıyım sizce?

Gizli Üye
Bizim doğru düzgün bir ilişkimiz bile olmadı hep uzaktan sevdim ben onu başlarda çok iyidi kendisi yaklaştı hatta bende kapıldım. Sonra çekti kendini aşık olduğumu da biliyordu ona rağmen konuşuyorduk geziyorduk hergun arıyordu mesajda atıyordu ama sevgili değildik bir adımız olmadı. Sadece ben aşıktım sonra hep birilerini buldu beni bıraktı hep bu yüzden konuşmadık uzun zaman geçen senede aynı şey oldu çekti gitti sevgili yapmış üniverstesinden onun için de benle kesti konuşmayı. Biz ayrı şehirlerdeydik senede iki üç kez giderdim geçen gün de bir seneden sonra ilkkez onun yaşadığı şehire gittim bir senedir konuşmuyoruz görüşmüyoruz ama yurudugum her adımda takıldım kaldım anılar sürekli beynimi yordu kime baksam sanki onu aradı gözlerim hep bir sokakta karşılaşıcak gibi dolaştım durdum. Unutamamışım bunu anladım ne yazdım ne de yazdı başka birisiyle sevgili olduğunu duydum benide engellemiş. Ama ben o gün anladım gözüm hep onu aradığında unutamadım dedim kendi kendime ailesini gördüm hiç konuşmadım çok kötü oldum
Hala onu seviyorum ben unutamadığımı anladın ne yapmalıyım sizce?
0
3
Görüşünü yaz