Ne yapmalıyım nolur akıl verin?

Gizli Üye
Merhaba, ben yaklaşıkk iki senedir babası yurtdışında olan bu yüzden de kendini yapayalnız hissetmiş bi kızdım. Ta ki hayatıma ilk erkek arkadaşım girene kadar. Tüm sorunlarımızı birlikte atlattık hep yan yanaydık. Sınav senemizdeyiz ve aynı dershanedeyiz. Dün babamla çok kötü bir tartışma yaşadım ve içeriğin çoğu erkek arkadaşım ve benim onun yüzünden babamın yanına gitmek istemediğim içindi. Ben onun için ailemi herkesi karşıma aldım sırf ilerde mutlu bir yuva kurabilelim diye. Dün babam beni her yerden engelledi. Ben de sevgilime tartıştığımızı söyledim arkadaşlarıyla olduğu için noldu diye sorduğunda da sonra konuşuruz sen keyfine bak dedim üsteler sandım ama peki canım seni ararım dedi o gün aramadı. Ertesi gün oldu beni yine aramadı arkadaşlarıyla takılmaya devam etti benim de ağrıma gitti ve sormanı beklemiştim vs. dedim o da zaten arayacaktım şu bu dedi vicdan rahatlatmaya. Benim yüzünden olduğunu ne biliym dedi ben de içeriğin ne önemi var sonuçta sana tartıştığımızı söyledim üstelesen ne hakkında olduğunda da bilirdin zaten dedim. Arıycam seni dedi gerek yok geçti falan dedim aradı açmadım. Sonra bi baktım snap konulunda başka bi yerde burası neresi dedim markete gittim dedi ama bilmiyorum. Daha sonra bunun için tartıştık ara sesini duyum kötüyüm dedim babam yanımda vs. dedi halbuki beş dakika aşağı inebilirdi. Neyse ben ısrar ettim diye aradı sonra da suratıma kapattı. En ihtiyacım olduğu zaman hem babam hem sen beni yarı yolda bıraktınız ya canınız sağolsun ama beni bundan sonda arayıp sorma dedim cevap bişe vermedi. Üniversite sınavına bir hafta kala moralmen çok düşüğüm kendimi çok aptal hissediyorum iki senelik bi ilişki hem babam hem sevgilim napacağım nasıl davranmalıyım nolur bana bi akıl verin annemin umrunda değilim zaten bi bağımız çok yok.
Ne yapmalıyım nolur akıl verin?
3
3
Görüşünü yaz