Sevgilimin niyetini anlayamıyorum, beni seviyor mu yoksa kullanıyor mu?

nowyouseeme
sevgilimle 1.5 senedir birlikteyiz. instadan tanıştık. 6 7 ay uzaktan birbirimizi canlı hiç görmeden ama yazıştık, ama konuştuk, ama görüntülü konuştuk. derken zaman bitti ve biz 8 ay sonra görüştük. Ben onunla görüşebilmek için şehrine gittim. Bu benim ilk ilşkim.

(Bu ilişkiden önce internette böyle connected, meet me gibi sitelere girip bana yazanlarla konuşuyordum. Sonra birkaç kere de telefondan yazışarak falan o işi yaptım. Zaman geçtikçe ipin ucunun kaçtığını farkettim ve uygulamaları sildim. Buhran geçiriyordum, psikolojim bozulmuştu iyice. Derken dedimki bir ilişkim olursa eğer saçma sapan sitelerde teselli aramam kontrollü bir şekilde herkes nasıl oluyorsa ben de olurum. Ama dedim ya psikolojim bozulmuştu ve sağlıklı kararlar alamıyordum ve biriyle buluşmaya gittim. Derken tacize uğradım. Ama ben hiç birşey hissetmedim ne öfke ne korku, ne üzüntü, mutlu da değildim. Yani ilk kez bir erkeğe yaklaştım ve direk kandırıldım. Şok oldum ama hayatı da koyvermiştim yani başıma ne geldiğini aslında pek umursamıyordum. Bu kişiyle birkaç kez daha görüştüm tek yaptığımızda çizgiyi geçmekti, ama kız kalabilmiştim. Meğer herif usta başına beni iş almak istemiyor. Psikolojisi bozuk biri ilk yakınlaşmada bağlanabilir. Ben de dedimki kendimi ölçmem gerek gittim bir siteden başka birine yazdım buluşalım ben şöyle şey yaşamak istiyorum. Tamam dedi o kişi de. Tek seferlikti o. Gayette oldu. Baktım ben ipin ucunu her anlamda kaçırıyorum. Dedim ki madem kaçıyor bari sevgilim olsunda onunla kaçsın arada kötü kadınlar gibi kalmayayım)

Aynı otel odasında kaldık. Kendimi kontrol edemedim, uzak durmak istemedim de ve o işi yaptık. 1 ay sonra bir daha ben onun şehrine gittim ve biz yine yaptık. Ama bu sefer yapmazsam eğer başkalarına gider diye korktum. Aradan 4-5 ay geçti şimdi biz görüşmeyeli. Uzak mesafe zor. insan güvenemiyor zaten herif böyle şeylere açık biri. Ben de yalnız kalmamak için herşeye evet diyorum. Sevmeye de seviyorum. Kabullendim, benimsedim. Ondan başkasına asla yan gözle bakmadım. Ama işte bazı sorunlu davranışlar var ortada mesela geçen uzunca bir aradan sonra ilk kez görüntülü konuştuk. Kendisi yunanistanda net çeksin diye parka oturmuş, kalabalık orası da. Bana diyorki üstünü göster, ucunu göster. yani sen benim erkek arkadaşımsın, hadi beni geçtim kendine nasıl yakıştırıyorsun ya biri görse. Çok şaşırdım, hayret ettim. O kadar korkuyorum ki bu herifte beni sevmiyor diye
Sevgilimin niyetini anlayamıyorum, beni seviyor mu yoksa kullanıyor mu?
9
1
Görüşünü yaz