Telefonumu zorla elimden aldı ve ona mesaj attı. Ne yapacağım şimdi?

Gizli Üye
Sevdiğim kişiyle 4.5 ay önce dost bildiğim bir parazitin oyunları yüzünden büyük kavgalar ettik, benim de hatalarım oldu, sevdiğim kişi beni her yerden engelledi. Yaklaşık 3 hafta önce halası ikna etti ve engeli kaldırdı. Ertesi gün sevdiğim kişiye mesaj attım, bana biraz sert konuştu, hâlâ öfkeli olduğu belliydi. Ardından halası bana mesaj attı. O sırada da yanımda yine iyi niyetli zannettiğim bir kız vardı. Telefonumu zorla elimden aldı, istememe rağmen dakikalarca vermedi ve halasına saçma sapan bir ses kaydı gönderdi. Ona karşı dik dik konuştu. Bunun üzerine sevdiğim kişi ve halası beni engelledi. Halasına başka bir yerden ulaştığımda bana "terbiyesiz" dedi o ses kaydı yüzünden ve engellemesinin sebebinin bu olduğunu ima etti. Sevdiğim kişiye hiçbir yerden ulaşamıyorum. Basit bir kızın hatasının bedelini ben ödüyorum, günah keçisi oldum. Aynı kız arkamdan "saplantılı" demiş. Kesinlikle art niyetli birisi. Sevdiğim kişi de numaramı silmemiş. Sizce ne yapmalıyım bu durumda? Sevdiğim kişinin halasına durumu açıklamalı mıyım? Yoksa sadece beklemeli miyim?
Telefonumu zorla elimden aldı ve ona mesaj attı. Ne yapacağım şimdi?
6
0
Görüşünü yaz