Arkadaşlar yardımcı olur musunuz çok zor durumdayım?

Gizli Üye
Sevgilim bir hafta önce bana baktım bir fotoğraf atmıştı fotoğrafta yanında bir erkekle cekinmiş düğüne gitmişler işte öyle sadece atmıştı açıklama falan yazmamıştı bende dedim ona bu fotoğrafı atma amacın ne beni kıskandırmak için yaptıysan buna tahmmulum yok dedim ve biraz fazla makyaj yapmıştı ona dedim aferin biraz daha makyaj yapsaydın sinirden ( linç yiyecem kesin) ama bizim ilişki uzak mesafe ilişkisi bende kıskandım hani bana sonra dedi bu benim küçük kuzenim bana abla diyor bana demiş enişte var mı bende seni anlatmışım demiş bir foto cek at ama bana surekli diyor seni kimseye anlatmadım arkadaşlarım bile bilmiyor halam bana söylemiş onada anlatmamisim ama çoluk çocuğa hemen anlatiyor yanındaki çocuk 3 yaş küçük gözüküyor sonra bana çok kızdı bende özür diledim yalvardım sabaha kadar mesaj attım sonra bana akşam yazmis ben noktayı koymak istiyorum abim bile bana bu lafları söylemiyor sen nasıl söylersin bu hakkı nerden aliyon bana ama beni bütün kuzenlerimden kıskanıyor onlar benden büyük abla diyorum onlara herkesten kıskanıyor bir sra ablamla foto atınca bile kıskanmisti bana demisriki seni uyuz etmek istiyorum ama çabuk çabuk sinirlenmiyorsun demişti en son ayrılık mesajında babam sen ve senin gibilerin beş para etmez egosu icin bu günlere getirmedi yazmış hayatımda en duyduğum ağır laf oldu varya onuruma çok dokundu en sonda yazmış her hangi birşey yazmak için istediğin zaman yazabilirsin birşey sormak istiyorsan yaz kendine dikkat et Allah'a emanet yazmış bende cevap vermedim wp uygulamasinu sildim direk öyle bıraktım sizce ne yapmalıyım çok zor durumdayım
Arkadaşlar yardımcı olur musunuz çok zor durumdayım?
1
0
Görüşünü yaz