Ayrılsam mı ayrılmasam mı?

Gizli Üye
Platonik olarak 1 yıldır hoşlanıyordum sonra sevgili olduk 6 aydır ilişkimiz sürüyor. Ondan gerçekten hoşlanıyorum ama yapılarımız çok farklı. Ayrilsam ayrılamıyorum iliskide kalsam mutlu değilim. Bana dizi keyfim senden daha önemli dedi, arkadaşlarımla aynı seviyedesin diyor. Gözü sürekli kızlarda gibi geliyor, onunla birliye oldugumdan beri guzelligimi sorgulamaga basladim. Arkadaslarini bana tercih ediyor resmen.2. Plânda olduğumu yüzüme de söyledi, kendimi ilk plana koyuyorum sen de her zaman önce kendini düşün sonra beni diyor. Kiskanmiyor hic biseyi kafaya takmiyor. Ben cok rahatim diyo acik acik zaten. Ben onun gibi yapamıyorum işte çok düşünüyorm çok üzülüyorum ama çok da seviyorum:( ayrılmak istediğimi söyledim dolaylı yoldan kaç kere ayrılmak istemiyor ağladı hatta karşımda çocuk gibi elimden gelen ilgiyi gosteriyorum diyor değer veriyorum nasıl yetmiyor diyor. Gelecek planlarina beni dahil ediyor arkadaslarina anlatiyor annesine anlatmis beni hatta cok hosuma da gitti. Napicagimi Bilmiyorm iki ucu boklu değnek arafta kaldım yani. Mutlulugum da mutsuzluğun da ona bağlı oldu. Napicagimi bilmiyorum😪
Ayrılsam mı ayrılmasam mı?
5
1
Görüşünü yaz