Lütfen herkes fikrini ve görüşlerini yazabilirmi?

berkcanyg5
Benim Bi tane sevdiğim kız var bu kız beni her yerden engelledi sonra ben bu Kıza tekrar her yerden yazdım durmadan kızı çok bunaltım durmadan yazdım çok büyük mallık yaptım kız benden bunalmış sonra sonra neyse ben 2-3 ay sonra veya daha fazla oldu sonra bu kızın doğum günü geldi tabi ben her yere kaydettim o gün o kızın doğum günü die ilk ben kutlayıp gönlününü alcam die ilk ben kutladım kız teşekkür etti sonra ben buna sordum bana olan nefrettin geçtimi die hayır dedi engelledi ben bide bunun gotunu fazla kaldırdım sonra Gine yazdım gel Aramızdaki sorunu çözelim die Gine engelledi neyse sonra Gine yazdım işte bu sefer tamam tekrar takiblesdik bu bana sorunlarım var hatrım varsa yazma dedi bende yazmadım neyse sonra iyiye bağladık sonra bu bana sen benden takipcimi kasıyon dedi 15 tane felan ortak arkadaşımız vardı sonra Gine takipten çıktı çıkardı sade wp den konuşalım dedi bi derdin sıkıntın oldun zaman yaz dedi bende sonra 1-2 gün sonra bunun yakın arkadaşı var onla kavga etmiş bunun en yakın arkadaşıda buna baya bi tuzak kurcakti benim sevdim kızın tüm kötü düşman olduğu kişilerle birlik olup böyle böyle bişeyler yapacakmış ben sonra gittim sevdim kıza soledim dikkat etsin die anllattimda anlattıktan sonra bana sen adamsın kralsın çok sağol sana yaptım haksızlıklar için özür dilerim dedi sana olan nefretim kalktı die neyse sonra ben sonra bunla olan tüm ortak arkadaşları çıkardım neyse sonra bizim bunla Sonra Gine 1 ortak arkadaşımız oldu Gine engelledi wp den felan daha hiç bisey yazmadim en son konu burda kaldı 1 2 ay oldu sonra neyse oglesine istek attım fakeden bu sana son uyarım felan yazdı uln dua ediyom bana yazsın gine sorun çıkarsın yazsin diom yeterki yazsin ben bu Kızla evlilik çocuk hayali kuruyom nolur yardım edin taktik verin biriniz yardımcı olun özellikle kızlar buradan ya da Instagram hesabımdan yazın nolur yardımci olup taktik verin ınsta hesabımı birakiyom yardımcı olmak isteyenler için ya da Burdan olun
@berkcanyigiit
Lütfen herkes fikrini ve görüşlerini yazabilirmi?
2
0
Görüşünü yaz