Yürüyor mu bu şimdi ben mi yanlış anlıyorum?

Gizli Üye
Şöyle bir şey oldu yani hiç takmadım ama sonradan dank etti kafama dnsödkdökd bir çocuk var çalıştığım yerde adını söyledi bana sonra seninkini de öğrenebilir miyim dedi ben de söyledim sonra memnun oldum dedi ben de olduğumu söyledim sonra başka bir şeyle ilgilenirken kafam hiç orada değildi yani duyuyorum ama o an beynime ulaşmıyor o şey xd bu katta mı çalışacaksın dedi ben de hayır dedim sonra birden hadi ya mutlu olurdum burada olsaydın gibi bir şey dedi ben gram takmıyorum dedim ya kafam başka yerde neyse bu o gün birkaç defa denk geldiğimizde hep beni çağırıyordu ismimi falan söylüyor öylesine içimden ne boş birisi ya falan diyordum sonra birkaç saat sonra hiç çalışmıyorsun dedi ben de hı aynen dedim konuşma bitti birkaç gün hiç görmedim onu birkaç gün sonra yanıma gelip hiç hal hatır sormuyorsun kaç gündür yokum hasta mıyım neyim sorma falan dedi ben de tanımıyorum ki bunu dalga geçiyor sanıp güldüm biraz sonra yazdım bunu dedi ben de yaz deyip gittim bu bana mı yürüyor ya kanka olasım var da ndösmsödlxl
Güncellemeler:
4 ay
Başkaları varken hiç konuşmuyor ama benimle yani nadir konuşuyor kimse yokken susmuyor
Yürüyor mu bu şimdi ben mi yanlış anlıyorum?
2
0
Görüşünü yaz