Acill Yardıma ihtiyacım var?

Yorgunn0
25 yıllık evliyim.2 kız 2 erkek küçük kızım 7 yaşında büyük kızım 20küçük olan erkek 5 büyük olan erkek 21 yaşında büyük oğlum 1 buçuk yılık evli büyük kızım evlendi anlasamadılar boşanma sürecinde eve yanımıza geri döndü 1 senedir yanımda kalıyor oğlum askerden yeni geldi başka şehirde yaşamaya başladılar ben 3 çocuğum ve esimle hayata devam ediyorum babasıyla kızım araları bozuk ve küslerdi eşinden dolayı 3 ay önce sonra barıştılar bekarken ki halleri gibi baba kız olmaya başladılar babası onu affetti onun her isteğini yapmaya başladı telefon kullnmasına çalışmasna ehliyet ve araba almasına ancak bir baba olarak bu kadar açık görüşlü olmamamısına rağmen hiç izin vermeyceği şeylere bile izin vermeye başladı tabi bende bu hallerine şaşkınlıkla bakıyordm onları böyle görmeye son zamanlarda ona çok yakın davranıyordu bu arada eşim beni aldatan biri daha yazacağım çok şey var ama konuya girecegim evet büyük kızım işe başladı hergün işten geldiğinde sürekli gözleri kızarık ağlamış gibi geliyordu sorduğumda güneşe alerjim oldu falan diyordu gecistiriyordu bir gün babası onu işten almaya gitti eve dönerken evimizin yaknlarnda seyir terası gibi bir yer var ayrıca eşim sürekli alkol de alır kızıma 2 bira alalım tepeye çıkalım demis o da tamam olur baba demiş tepeye çıktıklarında eşim kızımı ilk önce normal bir baba kızını nasıl öpüyorsa öyle yanağından öpmeye sarılmaya başlamış ilk kızımın aklındn öyle birşey geçmemiş ama dudağına doğru yaklaşınca kızım baba napıyorsun diye söylemiş bunu demesine rağmen devam etmiş baba ben seninle bu şekilde olmak istemiyorm demiş ama ben seni öyle görmüyorm bu eve ikimiz fazlayız demiş ama bu yaptığım son yemin ediyom demiş kızım 15 yaşlarındayken de ve sonrasında var aynı şeyleri yaşamıştı bana anlattiginda ama ben inanmıştım ya kızım olur mu öyle şey falan demiştim babanin kizina nefsi uyanmaz demiştim birde ergen oluşuna vermiştim intihar eğiliminde bulundu çocuk yurduna girdi geri aldık falan uzun meseleler kızım onun sürekli bu eğilimindn dolayı evde durmayıp birileriyle konuşup evlenmek ve bu evden uzaklaşmak istiyordu ama ben bu yüzden olduğunu biriyle konuşma sebebinin bu olduğunu bilmiyordm kızım işteyken babası tarafından arandığında telefon meşgul çalınca babası şüpheleniyor ve detaylı fatura çıkartıp konuştuğu çocuğun numarasını alıyor ve beni aynı yere götürüp tercihte bulunması soyluyor ya o kızın evden gidecek ya da ben diye tabi bu sırada ben yine bu olayın olduğunu bilmiyorum bu kızın böyle olmasinin sebebi sensin erkeklerle konuşmasına müsade eden sensin diye bahane üretiyordu asla haberim olmadigini söylediğim halde beni sucluyordu bende tercihimi yaptim çocuklarımdan vazgeçmem deyince bosanalim dedi ve beni eve bırakıp terketti kızım bana bunları anlatti ağlayarak bende eşime anlattım mesajla şüphen varsa doktora git dedi birdaha asla konuşmadık aradan 3 gün geçti büyük oğlum babasının yanına gitti barışmak istiyrmuş ama o kız evden gidecek diyormuş 2 küçük çocuğum daha var ben sizce ne yapmalıyım
Acill Yardıma ihtiyacım var?
4
4
Görüşünü yaz