Annem babamı aldatıyor nolur yardımcı olur musunuz?

Gizli Üye
lütfen cıvık cevaplar vermeyin durum gerçekten ciddi artık dayanamıyorum 😢

Küçük çocuktum annemin babamı aldattığını farkettiğimde orta okula gidiyordum 11 yaşındaydım o çılgınlıkla yüzüne vurdum seni babama söylerim kendimi öldürürüm dedim saçmalama yok öyle bişey seni ben öldürürüm bidaha duymayacağım dizi bırakır giderim üvey anne gelir sizi gergin döver dedi korkuyla sustum unuttum bi süre sonra.

Lisede yine telefonunda Mesajlar yakaladım bizzat konuşurken duydum beynimden vuruldum kendisiyle konuştum bunlar ne dedim yine üstünü kapattı ben yazmadım dedi şifremi değiştiririm çocuklar yazmıştır dedi salak gibi inandım belkide inanmak istedim çünkü annem konduramıyorum halaaa

Ve bugün 24 yaşında 2 yıllık evli bi kadınım hala ilişkisi devam ediyor bugün yine mesajını yakaladım bişey diyemedim görmemiş gibi yaptım çünkü babam duysa kalbi dayanmaz o ölürse benim yüzümden kendimi asla affetmem benim dışımda 4 kardeşim var hepsi ortalıkta kalır hem öksüz hem yetim boyunları bükülür arkamızdan şunun bunun kızı derler ve artık hayatı iki kişilik yaşıyorum eşimin de yüzü yere düşer kayınvalidesi buymuş derler ortama giremez.
Erkek kardeşim 23 yaşında hem o adamı hem annemi öldürür onunda gençliği mahvolur bu yük benim belimi büktü kimseye ne yapacağımı soramıyorum annem zaten inkar ediyor sürekli mesajları siliyor aç göster nerde der yine beni susturur.

Aldattığı kişi öz amcam babamın küçüğü babam dedem babaannem öğrense o an ölürler hepsi kalp hastası sebepleri olurum 🥺
Ben bu yükü taşıyamaz duruma geldim annemin yüzüne bakmak istemiyorum midem almıyor 😪
Nasıl yapıyor bunu babama o adam evimize gidip geliyor neler oluyor kim bilir.
Babam sokakta çalışarak para kazanıyor sıcakta soğukta karda kışta dizleri sızlaya sızlaya sigortası bile yok emekleyerek kalkıyor dizi beli çürümüş durumda şeker hastası onun bu durumunu gördüğü halde hem onun parasını yiyor hem arkasından işler çeviriyor katlanamıyorım ben babamın sofrasına oturmaya kıymıyorum dişiyle tırnağıyla kazanıp getiriyor bu yük onu her gördüğümde kalbimi acıtıyor napacağımı bilmiyorum nolur bana yardımcı olur musunuz?😢
Annem babamı aldatıyor nolur yardımcı olur musunuz?
9
2
Görüşünü yaz