Terk edip ansızın giden erkek neden 1 ay sonra hem wp hemde instgram engelini kaldırır? Sevgilim neden bunu yapar?

+5Xper
Ebruuu0109
Merhaba öncelikle , günlerdir kafamda hep soru işareti , sevdiğim değer verdiğim adamı kaybettim. Bi adamla çok tesadüf tanışmamız oldu kendisini 2 senedir tanıyorum. Onunla tanışmamız çok tesadüf oldu geçmişte. Geçmişte 6 ay kadar beraber olduk. Bi dönem ayrılık yaşayıp tekrar barıştık. 8 aydır beraberdik , kendisi ailesinden ayrı düzen kurdu , evimiz vardı. Haftanın belli günleri yan yanaydık güzel zaman vakit geçiriyorduk bana değer veriyordu.. nolduysa son 1 ayda soğuk davranmaya eskisi gbi olmamaya başladı , adımla hitap etmeler başladı. Belliydi ayrılık rüzgarları estiği , sonra bi gün ansızın hiç beklediğim anda arayarak bana , evden çıkacağını ailesinin yanına gideceğini , sonra yurt dışına gideceğini söyledi ayrılmak istediğini söyledi. Bahane etti yurt dışına gitmedi evdende çıkmadı hala orda yaşıyor. Nolduysa bilmiyorum kafasında bi an benden uzaklaşmayı tercih etti , ağladım baya üzüldüm gitme kal diye. Bana seni önce Allah’a sonra ailene emanet ediyorum kendine çok iyi bak karşına benden saha iyileri çıksın inşallah diye bitirdi ilişkiyi.. hiç bişey diyemedim , gitme kal sana çok alıştım felan dedim ama böylesi senin için daha doğru dedi bana. Her neyse engelledi bu beni hem wp hem instgram aradan 1 ay geçti engelimi dün akşam kaldırmış iki yerdende? Bi erkek bunu niye yapar , özleyip pişman olduğu içinmi veya tekrar yazarmı? 1 aydır ayrıyız hiç bi şekilde ne ben aradım o ayrılıktan sonra nede o? Birbirimizden haberde alamıyoruz ortak arkadaş kimse yok. Kendisini hala seviyorum , ama onunda duyguları aynımı bilmiyorum , yaşanmışlık var geçmiş var. Kötü kavgayla bitmedi ayrılığımız ama yüz üstü bırakıp gitti beni engelledi şimdi tekrar engelleri açmış yazarmı sizce? Bi umut olabilirmi. Bu arada hayatımda benim için özeldi , unutulmayacak anlarımız oldu geçmişte çok. Onunda unuttuğunu düşünmüyorum ama neden gitmeyi tercih etti uzaklaştı bilmiyorum. Şimdide engelleri kaldırmış. Ne yapmalıyım bu durumda?
Terk edip ansızın giden erkek neden 1 ay sonra hem wp hemde instgram engelini kaldırır? Sevgilim neden bunu yapar?
2
0
Görüşünü yaz