Dün uzak mesafe ilişkisi yaşadığım sevgilinimden ayrıldım çok mutsuzum hep mi böyle olacak?

Gizli Üye
Yaklaşık 6 7 aydır sevgiliyiz daha önce hiç buluşmadik ama bu süreçte hep konuştuk zamanımız çok güzel geçti ancak son aylarda işte anlaşamadığımiz sorunlar oldu nude atmak gibi sonra istediği için çok pişman oldu falan bazı kavgalar ettik ve iki defa ayrıldık ama bir saat içinde ikimizde pişman olduk o mesaj attı ve barıştık ancak son barışmamizda hep bana soğuk davranıyordu mesaj attığımda falan cevap vermiyordu bunun neden olduğunu sorunca ben reglken kavga edip üzülme diye dedi bunu yapma ben senle konuşmak istiyorum benimle biraz vakit geçir falan dedim ama buna sinirlendi uzatma yeter artık bende uzatmak istemiyorsan ayrılalım dedim o da emin misin diye sorduğunda evet dedim sonra sen bilirsin dedi ve ayrıldık yani bu şeyler çok hızlı gelişti ve ne olduğunu anlamadım cevremdekiler ayrılmamizin en doğru şey olduğunu söylüyor ama ben ona çok alıştım ve boşlukta gibi hissediyorum sizce ona yazayım mı?
Dün uzak mesafe ilişkisi yaşadığım sevgilinimden ayrıldım çok mutsuzum hep mi böyle olacak?
2
3
Görüşünü yaz