Kanınız donacak ne olur yardım edin. Sadece fikir istiyorum?

Gizli Üye
Burda ne kadar tepki göreceğimi biliyorum. 5 yıl önce sosyal hesaptan bir kadın çıktı karşıma o bana ulaştı. Hızlıca anlatıyorum tanıştık flört basladı ve çok masum ve temiz ilişkimiz vardı. Gece gündüz 3 ay telefonds konustuk hic gorusmedik. 3 ay sonra abimin eski sevgilisi ve onunla yattığını söyledi yıkıldım hakaret ettim maf oldum ayrıldım. Fakat üzülerek yine yan yana geldim yine elini tuttum ve bir türlü kopamadim. Hep istemiyorum dedim gitti aylar sonra bir sekilde hayatima yine girdi gitti olmayiz dedim bizim sevgimiz yetmez biz birbirimizi sevmeye haketmiyoruz dedim. Geçti aradan 5 yil düşe kalka çok degisti beni tanidiktan sonra yalvarıyor şimdi cocuktum ettim bir hata ne düğün istiyorum ne birsey gidelim diyor. Dayanamadim aileme anlattim abim evli artik cocjgu falan var ağladı duyunca halime asla olmaz dedi keşke böyle bir b*k yemeseydim sende tanimasaydin dedi ailem red ederiz diyor. Kiz hungur hungur ağlıyor seni seviyorum diyor. Kibirli ergen tum tavirlari degisti beni tanidiktan sonra arında namusunda bir insan eminim fakat alninda bir leke var bana yalvariyor ev tutalim evlenelim ben gidip gelmeyeyim sen ailenle goruş beni birakma diyor Allah rizasi icin birseylerden bahsedin. Dipnot ekleme sebebi aptalca bilinmezlik. Herkese inanan sonunu dusunmeyen bir yapisi vardi tanidigimda merhametim ve ilgim iyiliğim sayesinde muazzam bir insan oldu. Tanidigimda 19 yasindaydi simdi ise 24 sizce ne yapmaliyim
Kanınız donacak ne olur yardım edin. Sadece fikir istiyorum?
7
3
Görüşünü yaz