Müzedeki Adama Aşık Oldum?

Reçhel
Resim sergisinde arkadaşlarımla geziyordum. Önümde bir bey durdu ve arkadaşına önümüzdeki tablonun gerçek hikayesini anlatmaya başladı. Ama öyle güzel bir ses tonu vardı ki... Öyle heyecanlı ve güzel anlatıyordu ki. Sonra yanindaki arkadaşı çalan telefonuna cevap vermek için sessiz bir alana doğru ilerledi. Önümüzdeki adam da çocuksu bir şekilde hikayesini dinlemediği için çocuksu bir şekilde söyleniyordu. Ben de heyecanıma yenik düşüp afedersiniz ben tablonun hikayesini dinlemeyi çok isterim dedim. Ve adam bana döndü. Allahu alem yemin ederim böyle herifi ne gördüm ne duydum. Hz yusuf yaşıyor diye çığlık atacaktım yemin ederim. Arkadaşı yanına gelip gitmeleri gerektiğini işi çıktığını söyledi. Özür dileyip gitti. Aklımdan atamadım o gün bu gün. Tekrar görmek istiyordum ismini bile bilmiyordum. Ve tan 2 ay sonra onu köpekleri gezdirmek için çıktığım lüKS bir sitenin yakınındaki doğa parkında gördüm. Yanında köpeği uyuyordu ve o da karakalem çizimi yapıyordu. Aynı haftanın baska günü de akşam saatlerinde çimene yatmış yıldızları izlerken gördüm onu. Sanırım aşık oldum. Aptal gibi görünecek veya sapık sanacak diye tanışmaya çekiniyorum. Bu hafta yine o sitenin köpeklerini yürüyüşe çıkaracağım. Ve onu görürsem tanışmak istiyorum. Ancak nasıl yapacağımı bilmiyorum.
Güncellemeler:
3 ay
Ben 3 gün sonra bu adamla buluşuyorum... Icten dilekleribolan herkese teşekkürler
Müzedeki Adama Aşık Oldum?
3
4
Görüşünü yaz