En yakın arkadaşımın sevgilisi bana yazıyor?

Gizli Üye
5 yıllık arkadaşım bir iki ay önce biri ile tanıştı ve beni de tanıştırdı. Başlarda iyi hoştu sonra beraber gittikleri yerlere beni de çağırdı birkaç defa ben de kıramadım gittim normalde iki kişi birlikte gitmelerini tercih ederdim. Normal sohbet havasında geçerken çocukla ortak çok sevdiğimi şey çıktı, o bilgisayar okuyor ben de meraklıyım teknolojiye ama arkadaşım sevmez hatta çoğu zaman anlamaz bile bu işlerden biz bunlardan konuştuk ama ne bileyim bana normal geldi art niyetli bir durum değildi sonuçta, sonra topluca arkadaşlarla film izleyelim olaylarına girdik, arkadaşım romantik komedi aşk falan sever ama ben ask dram olmasın valla çekemem aksiyon bilim kurgu olsun dedim o da aynen diyip bana katıldı. Sonra biz otobüsle gidecektik ama ben bırakırım gec oldu deyince tamam dedik, arkadaşımla aramızda iki sokak var onu bıraktık ben yürürüm dedim ama arkadaşım saçmalama bırakır sevgilim dedi, ben de tamam dedim. İşte bir iki cümleden sonra seninle baya ortak noktamız var, İsra ile bu kadar yok hatta uyumsuzuz falan dedi, sen kendine baya güvenen birisin o biraz çekingen falan dedi belki kötü niyetli de değil ben yanlış anlıyorum ama ben bir kötü hissettim. Sanki bakışları falan değişik geliyor kuruntu mu yapıyorum bilmiyorum ben arkadaşımın sevgilisi diye arada soğukluk olmasın diye konuşurum diğer arkadaşlarımın sevgilisine de olur hatta onlar da benim eski sevgilimle konuşurlardı ama bu sefer ben kötü bir his seziyorum sizce ne yapmalıyım?
En yakın arkadaşımın sevgilisi bana yazıyor?
2
1
Görüşünü yaz