Görümceniz sizden habersiz eşinizin eline çocuğunun işediği yorganı tutuşturup size gönderse ne yaparsınız?

Gizli Üye
onun makinesi küçükmüş, kardeşine vermiş göndermiş ve uzak semtlerde oturuyoruz. eşim bagajdan yorganı alıcaz der demez sinir krizi geçirdim diyebilirim. nazlı tuzlu büyümüş biriyim 2 yıllık evliyim görümcem hiçbir zaman yakın davranmadı , sadece işi düşünce arar. ya da gelmek istiyorsa kardeşine söyler onu da bana değil. bu kadar görgü yoksunudur yani. nişanıma gelip hayırlı olsun demeden bi takı takmadan gitmişliği vardır. nişandan sonra da ne annesi ne kendisi beni ve ailemi evlerine çağırmadılar. aileme mahcup ettiler beni. bayramda evine gittik eşimle yabancı gibi şeker tuttu sadece. ve tek bi kardeşi var. lafa gelince kardeşini çok seviyor ama daha bi samimiyetini görmedim. bana da şu güne kadar tek bi ablalığı dokunmadı uzak durdu biz evlenirken ne bi ev hediyesi aldı ne bi şey. asla evine çağırmayıp belirli aralıklarla eşime size gelicem diyor gelip ağırlanıp gidiyor. ilişkimiz böyle. geçen gün de çişli yorganı kardeşinin eline verip göndermiş. bu kadar saçma bi şey duymadım. hadi gönderdin bu evin bi kadını var beni arayıp mahcubiyetini dile getirmesi falan gerekmez mi? böyle böyle oldu gönderdim kusura bakma denmez mi? bana akşam eve gelirken eşim söyledi bagajda çişli yorgan olduğunu ve hemen orada tepki verip eve çıktım o da morali bozulunca yorganı çıkarmadı yukarı. şimdi görümcem kına yaksın konuşmuyoruz eşimle aynı evde farklı odalarda kalıyoruz. onlar beni anlamıyor olayı yorganı yıkamak sanıyor halbuki olay benim yoksayılmam saygısızlık hadsizlik. sizce kim haklıydı?
Görümceniz sizden habersiz eşinizin eline çocuğunun işediği yorganı tutuşturup size gönderse ne yaparsınız?
9
5
Görüşünü yaz