30a yaklssip evlenememek :/?

Gizli Üye
28 yasinda bayanim dogma buyume avrupa ulkesi orda yasiyorym. Unv mezunum falan iyu kltu az bi cevrem var sporla ilgileniyorum is cikislari. 2 sene önce Baska sehirden ayni ulkeden benim gibi turk bi erkekle tanusyim is icabi Sonra 9 aylik bi ciddi iliskimiz oldu hep ben gidip geliyodum öyle uygun oluyodu nisanlanip evlenicez sandim Ama beni Ilk defa öule biru yikti gecen yaz kenfime zor geldim 2 ay Sonra... Sonra bi daha asla mutlu olamocam sandim 6 ay gecti bundsn ortak arklarimizla 2-3 sene öncesi tanismisligim biru haedi birden o cikti karsima. Ona karsi cok ilgi duydum hemen kapildim kaderim dedim kac kez böyle karsima cikmasi vs. Ciddiyfi Ama sadece onun kurallariyla narsistin teki cikti beni yikti. 3 hafta önce sözlenicektik Ama artik argolu sözlerine beni el ustunde tutucagina yerle bir etti 5-6 aylik bi iliskiden Sonra dayanamadm ben biraktim. Ardindan eziyet etmeye calisti ukala tavurlar.. tum bu yasadiklarimdab sonda namaz kilyorum 1 aydir.. bunun disindada Ruh hastasi bi babayla ayni ortamda buyudum hayatin en buyuk piskopati narsisti... E hal böule olunca ben nasıl evleniyim Burda ayni ulkeden musluman turk biriyle imkansiz geliyor :(
30a yaklssip evlenememek :/?
10
2
Görüşünü yaz