Sanal ilişki hakkında bir soru?

+5Xper
Gizli Üye
Evet arkadaşlar ben 18 yaşındayım ve 16 yaşındaki polonyadaki bir kızla 1 senelik ilişkim var sanal olarak. O kızı çok sevdiğim için ve turkiyeden gitmek istediğim için seneye polonyaya gideceğim amcamın yanına üniversiteyi orada okuyacagim. Derdim ise şu bizim ilişkimiz çok iyi gidiyordu herşey çok iyiydi ama sonra bazı olaylar oldu ve bu olaylardan sonra seni eskisi gibi sevmiyorum dedi sonra tamamiyle sevmediğini söyledi. Ama ben onu bırakamadım ve oda şimdilik beni bırakmadı. Benim gelmemi bekleyeceğini söyledi. beni gerçek hayatta görebilirse belki hisleri değişebilirmiş. Ama ayrıca eğer birisine aşık olursa bu 1 yıl içerisinde beni bırakacağını söyledi. Beni "belki" sevebilecegini söylüyor belki devam edebileceğimizi söyledi. Ama ben onu gerçekten çok ama çok seviyorum ve bırakacak gibi değilim bırakamam da hayatımı onunla geçirmek istiyorum. Biliyorum arkadaşlar bu hikaye son derece saçma ama olan durum bu arkadaşlar sizce ne kadar şansım var beni gerçekten sevebilir mi yoksa umutsuz vaka mi...
Sanal ilişki hakkında bir soru?
3
2
Görüşünü yaz