Suç kimde burda yani o kendini haklı görüyor ben kendimi?

Gizli Üye
Beni seven birisi vardı ve beraber büyüdük nerdeyse herşeyi beraber yapardık gezerdik ederdik elimi cebime attırmazdı her gelmesinde hediye getirirdi bana kontorume kadar yolluyordu arada sen okuyorsun diye çocukken benimde ilk aşkım oydu yakındım ona sonra işte bana açıldı seni seviyorum dedi bende biliyordum ama olmaz dedim unut dedim. Sekiz ay benimle konuşmadı bende başka birisiyle sevgili olmuştum o ara sonra işte sevgilimden ayrıldım o dönem karşılaştık yine bunla konuşmaya başladık hergun konuşuyorduk mesajlasıyorduk arıyordum ben yaz tatilinde geliyordu geziyorduk mezuniyet kıyafetimi filan aldı hediye etti sonra işte biz sevgili de değildik onunla ama ne olduğumuz da bellisizdi o bana aşıktı sonra geçen sene bize geldi yine gezdik filan eve döndü ben o ara üniverstemden birisiyle konuşmaya başladım buna söylemedim zaten arkadaşlarımdan bile kıskanırdı beni sonra konuşmayı kesmek istedim bunla oda suphelenmjs ne oldu diye sordu yok birşey dedim filan ama. Suphelenmis arastırmıs tabi bulmuş konuştuğum kişiyi kötü şeyler demiş bende öğrenince tabi beddualar ettim engelledim onu aradı açmadım annemi aradı konuşmadım. Sonra işte numaramı değiştirdim uzaktan da akrabayız onun biz herkese de beni harcadı filan diyormuş
Suç kimde burda yani o kendini haklı görüyor ben kendimi?
1
2
Görüşünü yaz