Türk kızını nasıl değerlendiriyorsunuz?

серген7
Merhaba ben Türk kızı. Yerden yüksekliğim ortalama 163 cm. Kilom 65 ama daima diyetteyim. Eğitim düzeyim: Açıköğretim Fakültesi sosyal bilmem ne bilimleri hizmetleri vs... Kitaplarla aramdaki mesafe, dünya ile güneş sistemi arasındaki mesafeden daha fazla ancak her konuda en iyisini ben bilirim. Boş zamanlarımda spor salonlarına kaydolurum. Her daim devam eden hamlık ağrılarımdan ve bitmeyen psikolojik bunalımlarımdan dolayı asla düzenli olarak spor salonuna gitmem. En sevdiğim hobim, kocasını aldatan kadınların ve metresleriyle kaçamak yapan holding sahiplerinin baş karakterleri oynadığı, reklamlar hariç 3 buçuk saat süren Türk dizilerini izlemek. Evde telefonla uğraşmaktan sıkıldığımda, yakın arkadaşlarım Pelin, Kübra ve Sümeyye ile buluşur, hep birlikte telefonlarımızla uğraşırız. Babam hala kirada yaşıyor fakat evleneceğim kişi en az 10 bin lira maaş almalı, evi ve arabası olmalı. Kendimi kocama saklıyorum. Kibar ve centilmen erkeklerle arkadaş olur, barzoların aşkı için her gece ağlarım. İngilizce düzeyim 0'a yakın. Yine de Türk erkekleri gitsin, İtalyan erkekleri gelsin ama ilk adımı onlar atsın.
4
1
Görüşünü yaz