Bu gibi durumlarda ne yapmalıyım?

Gizli Üye
Daha önce hayatımda biri vardı. 10 seneden fazla konuşuyorduk. Ama herzaman hayatımdaydı. Başkalarıyla çıktım, o da çıktı. Uzun ilişkimiz oldu. Herzaman birbirimize karşı birşey hissediyorduk. Hiç birlikte olmamıştık. Hatta ilk öpüşmem bile onunlaydı. Aradan zaman geçti, o tabi benim ülkemde kaldı. Ve ben kendi ülkeme gitmek istemiyordum. 10 sene sonra ben dedimki bu nereye kadar böyle gidecek? Ben başkalarıyla görüşüyorum o da aynı şekilde. Ama benimle dışarıya çıkmıyor. Sonra ben bu duruma son verdim ve yollarımızı ayırdım. Ya hep ya hiç gibi şeyler söyledim. Oyaladın beni bulamama kadar dedim. O tabiki öyle birşey yok falan dedi. Son erkek arkadaşımla ayrıldıktan sonra yine bir birlikteliğimiz olmadı. Ve tamamen ilk defa koptuk. Ben kopardım aramızı. Yine şu an istem dışı aynı olayı yaşıyorum. Fakat bu sefer istediğim ülkedeyim. Yani enazından görüşebiliriz. Hayallerimizde aynı. Ama aramızda bir ilişki yok. Ne yapmalıyım?
Güncellemeler:
3 ay
Uzun ilişkimiz oldu derken başkalarıyla oldu. Ama hep birbirimizin yerini ayrı tuttuk. Daha sonra onunla ilgili ben çoğu yerde sapık falan diye duydum şimdiye kadar adını çok geçirmiyordum. Yani benim tanıdığım , 10 senedir bildiğim kişinin artık adını dile getirdiğimde kızıyor, ordan burdanda güzel yorumlar almıyordum. Ki ben onun öyle biri olduğunu düşünmüyordum. Durum böyle olunca ben uzaklaştım. Yani ona kalsa insanların ne dediğini umursamıyorum diyor. Ama neden güzel yorumlar almıyordum?
Bu gibi durumlarda ne yapmalıyım?
0
1
Görüşünü yaz