Sizce kimi seçmeliyim, ikisinden de hoşlanıyorum?

+5Xper
Gizli Üye
1 yıldır uzaktan bir ilişkim var ama yakın zamanda (1-2 hafta önce) yeni biri ile tanıştım. 1 yıldır çıktığım kişi benimle birlikte zaman geçirmeyi çok seviyor, benim sevdiğim her şeyi (dizi vs.) söylenmeden benim ile birlikte izliyor ama onun ile zaman geçirmediğim de ya da herhangi başka (özellikle bir erkek) ile ona söyleyerek zaman geçirsem de çok kıskanç davranıp kavgaya yol açıyor. Birkaç kere ayrılmayı düşündüm ama her seferinde ayrılmamaya karar verdim çünkü kendisini seviyorum. Yeni tanıştığım kişi ise kendisini çok tanımasam da zaman geçirmekten çok hoşlandığım biri. Yakın zamanda bana karşı olan duygularını gösterdi ve benim de ona karşı duygularım olduğunu söyleyebilirim. Kendisi sevgilimin olduğunu da biliyor. Bu nedenle bir seçim yapmamı istedi ama kimi seçeceğimden emin değilim. Yeni tanıştığım biri olduğundan sadece bir heyecan duygusu mu yoksa gerçekten seviyor muyum bilmiyorum. Aynı zaman da sevgilime karşı olan duygularımın sadece alışkanlıktan ibaret olup olmadığını da bilmiyorum. Sizce kimi seçmeliyim?
Sizce kimi seçmeliyim, ikisinden de hoşlanıyorum?
2
3
Görüşünü yaz