Evliliğe giden ilk adımı atmak için erkekten mi bir yaklaşım gelmeli sizce?

Gizli Üye
Sevgili dostlar :)
Sağlıklı günler öncelikle..
Her gününe ayrı şükrettiğim 4 yıllık bir ilişkim var. Ben 24 yaşındayken erkek arkadaşım 32 yaşında. Sevgiyi, saygıyı hep el üstünde tuttuğumuz bir birlikteliğimiz var. Yormadan, kırmadan yürütmeye çalıştığımız.. Ben ailesi ile tanıştım bi 6 ay öncesinde. Sonrasında ise babamın da artık madem herkes biliyor ben de bir tanıyayım içim rahat etsin demesi üzerine sadece babamla da tanıştırdım :)
Normal şartlarda pandemi vs. olmasaydı bu kadar beklemezdik bana kalırsa fakat artık bir adım atalım istiyorum. O benim en iyi arkadaşım, sırdaşım.. Belki karşımda başkası olsaydı düşündürürdü ama artık geçirilen zamana zaman kaybı olarak bakıyorum ki bence o da. Gün sonunda ayrı evlere dönmek bile zor geliyor artık. Ben de artık ailelerimiz tanışsın istiyorum kendimde bunu farkettim fakat sizce bu konuyu ben açmalı mıyım? Nasıl yaklaşmam gerekir inanın bilmiyorum. Kadın da erkek de eşit koşullar da düşüncelerini paylaşabilmelidir bence ama çok ince bir konu olduğu için sizlerin de fikrini önemseyeceğim
Şimdiden teşekkürler..
Evliliğe giden ilk adımı atmak için erkekten mi bir yaklaşım gelmeli sizce?
4
1
Görüşünü yaz