Eski sevgilimi aramalımıyım?

Gizli Üye
ilk olarak bizim çok güzel giden bir ilişkimiz vardi hiçbir sorunumuz yok bir gün yine mesajlaşırken şaka yapmak istedim ve dedim ki ben başkasindan hoşlanıyorum o da kim, niye baştan söylemedin bunu falan yazdi ben baktim gördüm iş ciddiye biniyo şaka olduğunu dile getirdim ama o istemedi gerçekten bitirelim falan yazdi ben sırf şaka olduğunu anlasin diye arkadaşlarima bile yazdirdim onlar biliyordu şaka yapacağimi. Ama o onlara cevap bile yazmamamış. Daha sonra bu sende kurtul bende kurtulayım yazinca bende sinir olup defol git o zaman yazdim. Ertesi gün bana mesaj atti konuşabilirmiyiz diye bende tabii yazdim aradi ve o yazışmalardan onun haberi olmadigini ve onlari kuzeninin yazdigini söyledi kuzeni de kız bu arada bide dedi ki biraz böyle devam edelim ben şoktayim hiçbisey diyemedim neyse telefonu kapatirken görüşürüz dedi ve sesi titriyodu. O günden beri de hiç konuşmadik 6 ay oldu ve ben onu çok özlüyorum, hayattaki düzenim bozuldu, derslerim çok iyiyken bir anda düştüm ve toparlayamadim, Yatılı kursa gidiyodum ordan atilmak üzereydim ve bende kurstan ciktim çünkü o neden sorusu kafamı yemeye başlamıştı bana geçerli bir sebep vermediği için her gün ağlıyodum kursta ve şimdi eve geldim evdeki halim çok kötü herkesle kavga ediyorum ama onu yolda geçerken görünce bile içime bir mutluluk geliyo ve içim huzur doluyo sizce onu aramalımıyım en azindan neden sorusunu öğrenmek için içim gerçekten hiç rahat değil psikolojim bozuldu iyice nolur yardim edin kafayi yemek üzereyim. İnşallah anlatabilmişimdir.
Eski sevgilimi aramalımıyım?
4
7
Görüşünü yaz