Eşim hainlik yaptı nasıl davranmalıyım?

Gizli Üye
Lütfen ciddi okuyun. Dün eşim iş yerinden erken geldi bende komşumla oturuyordum. Bana gelmene gerek yok ben uyuycam dedi bu arada orduevinde kalıyoruz ben üst katta idim o altta odada uyuyor neyse ben ara ara odaya indim uyuyordu sonra bi geldiğimde telefon elinde idi ve ne yapıyorsun diye aldığımda aşk tesadüfleri sever adlı lanet filmi izliyordu orda da sevişme sahneleri var. Neden bunları izliyorsun ben hoşlanmıyorum bilmiyor musun dedim cevap veremedi. Balkona çıktım işim vardı bana içerden bağırdı gel lan buraya bana trip atma diye bende girdim içeri koluma yumruk attı silahını çıkardı bana doğrulttu. Bende beni silahla korkutamazsin sen diye çıktım balkonda çığlık attım. Baya kolum felan morardı daha ileri darp edemedi, önceden de şiddet uygulamişligi yoktu zaten. Gece de konuşmadan uyudu kolumu gördüğü halde, sabah ta inadına pat küt uyansın diye ses yaptı. Sizce ben bu adama ne yapmalıyım. Özür dilemedigi gibi alcalmaya devam ediyor odanın perdesini düşürdü (zebra) takmadı. O perdeye görevli cagiriym mi ne yapıyım. Eşime nasıl ders verebilirim. Burnundan gelmek istiyorum ama çocuğum da var korksun istemiyorum
Güncellemeler:
4 ay
Bu arada bir de hamileyim. Bunu bile bile bu şekilde davrandı bana..
Eşim hainlik yaptı nasıl davranmalıyım?
21
9
Görüşünü yaz