Bir erkek evlenmek istediği insanı seninle evlenmek istiyorum deyip sonra düşünmek icin süre verip sevdiğini heryrden engeller mi?

Gizli Üye
Ben bunu bire bir yaşadım ve sevdiğim ile 3 senedir görüştüm. Benin için görüşmek demek evliliğe giden yoldur zaten sevmesem onunla onca sene görüşmem. Cevabım belli olsada elbette zamanla tereddütlerim artı. Kendisi evlenip ayrıldı bende öyle onun bir kızı vardi 5 yaşında ayni yaştaydık. 3 senedir görüşüyoruz dedi bunun bir adı olsun bende tabiki dedim. Istiyorum dememe rağmen iyi düşün dedi sen yurtdisindasin ben Turkiyede burda yapa bilecekmisin veya kızıma baka bilecekmisin dedi. Ben dedim tabiki. Ona rağmen emin olana denk beni heryerden engelledi bazi platformlardan beni takip den cıkardi. Ben açıkçası anlam veremedim bir insan evlenmek istediği bir insana neden devammi burda bitsin mi der? Ailesi bizi biliyordu ama birgun olsun ailesi gelip de aramadı tanışmadı. Oda bana garip geldi. Insan merak eder. Sonra ben tanışmak icin babasını aradim buda kızdı aileleri neden karıştırıyorsun dedi. Ne yapmaya çalışıyorsun diyerek. Ben artık istemiyorum dedi. Bende tabi şok oldum. Bu nedir yani simdi bana lütfen bir insan bana bunun açıklamasını yapa bilirmi?
Bir erkek evlenmek istediği insanı seninle evlenmek istiyorum deyip sonra düşünmek icin süre verip sevdiğini heryrden engeller mi?
5
3
Görüşünü yaz