Bn ne yapıcağımi bilemez oldum sizin düşüncelerinize ihtiyacm var acaba oda herşeyi unutup bni sever mi?

+5Xper
Gizli Üye
benim görücü usulü tanıştığı bir çocuk oldu. ilk gördümde hani gercektn çok ısındım karakterini tavrını ve düşüncelerini beğendim hani bu aradığım bu dedim ki aslında görücü usulü ile böyletam istediğim gibi biriyle tanisicagimi dusunmemistim

Neyse biz bu çocukla konuştuk mesajla faln oda ısınmış bana 2 gün sonra bana dediki seni arasam olur mu anlatmam gerekn şeyler var diye olur dedim
Aradı ve bana eski sewdigi kızın babasının onu aradığını ve kızıyla barismasini istediğini faln şöyle bn çok şaşırdım ama o Bna onunla görüşü cem ve herşeyi bitiricem dedi bn de tamam o zamn görüş aklım net olsn kararını tam ver geleceksen öyle gel dedim

2 hafta kadar konuşmadık sonra bn aptal gibi kalktım buna mesaj yazdm tekrar kizin muhabbet açıldı kız görüşmeye gelememiş hiç konuşmamışlar faln tamam dedim konu kapanmıştı ne bn soruyorum nede o söyledi ama bizde bu arada birbirimizide tanımaya çalışıyordk.

Evet biliyorum karışık bir durum ama 6 ay oldu ve halen bu kızın babası çocuğu ariyo türlü bahanelerle tarih veriyo sonra şöyle oldu Boyle Oldu diyip erteliyordu ama 1 ay önce kiz Covid olmuş babasida çocuğa söylemiş ikisi konuşmuşlar ama çok kısa ve soğuk bir konuşma olmuş çocuğun söylediği kadarıyla bu konuşmadan sonra kiz değiştirdiği numaradan bn iyiyim diye mesaj yazmış bende çocuğa cvp verdin mi dedim hayr vermedim dedi eskiden olsa saniyesine verirdim ama sanırım sen varsn diye yazamadım dedi ya kafam allak bullak oluyo onun yüzünden

Bana senin yanında çok huzurlu oluyorm , keşke senin karakterin onda olsaydı, keşke seni ondan önce tanışaydı faln diyo ama onun ile geçen 7 yılı emeği varmış silip atamayormus bn ne yapicm hiç BILMIYORM hemde bn onu tanıdıkça aşık oldum canm acıyı ondan başka birini düşünemiyorum çok güler yüzlü eğlenceli biriykn bian da kendimi hep onu düşünen asik suratlı olarak buluyorrm

Bazzen diyorm bırakma sabret o kız onu defalarca üzdü yariyolda bıraktı o sadece alışkanlık diyorm bazende biliyorum çok uzuldm ama bırakıp gidesim geliyo tabi yapamıyorum ama siz ne düşünüyorsunuz kalıp savaşım mi pes mi ediyim?
Bn ne yapıcağımi bilemez oldum sizin düşüncelerinize ihtiyacm var acaba oda herşeyi unutup bni sever mi?
2
2
Görüşünü yaz