Birde sizin düşüncenizi almak istiyorum?

Gizli Üye
Hersey bundan 6 sene onceydi bir arkadasim vasitasiyla tanistik o gun onu ilk gördüğümde iste dedim kendime heycan yaptim zar zor merhaba dedim sonra faceden yazdim ona konusmaya basladik 2 sene arkadas gibi tabiki de bana herseyimi anlatmaya basladi uzun suren arkadasliktan oturu sonra 1 sene konusamadik cunku beni unuttugunu dusundum derken farkli bir hesaptan bana birisi yazdi o oldugunu anladim cunku bana kimse yazmaz bende kimseye tekrar konusmaya basladik 7-8 defa bulustuk ona hediyeler aldim kimsenin almadi seyleri kimsenin yapamadigi seyleri aldim hep ki ani kalsin ki beni hep hatirlasin diye gittikce ona daha cok baglanmaya basladim 1 sene sonra ona ona asik oldugumu itiraf ettim bana hayir dedi ve o gunden sonra bir daha benimle konusmadi engelledi sonra bir baktim ki bana herzaman kotu anlattigi kisi kendisine bir hediye aldi diye onunla barismis cok aci cekiyorum arkadaslar 2 senedir aklimdan cikaramiyorum ben kimseye yavsayan biri degilim o gunden sonra da kimseyle çıkmadim simdi her fotografini gordugumde keske diyorum ama yetmiyor unutmak istiyorum unutamiyorum napacagimi da bilmiyorum ben cok guzel sevdim diye kendimi avutuyorum be.
Birde sizin düşüncenizi almak istiyorum?
1
0
Görüşünü yaz