Lütfen okuyun o kadar çok fikrinize ihtiyacim varki bana yardimci olur musunuz nasıl duzelir bu durum?

Gizli Üye
3 bucuk ay oldu ise girdim iki patronum var Aramiz normaldi ve bem cok fazla tebessum eden ve sessiz sakin cekingen biriydim pek kimseyle konuşmazdim ama yeni yeni alismistim konusmaya hepte gulumserim herkese karsi ama ilk patronum benden kaçmaya başlamıştı kendimi kotu hissettiriyordu bu bana evet benim ona karsi bir ilgim yoktu sonradan olusmustu ama brlli etmemistim sonra neyse benden kacmaya baslayinca ofise bile gec geliyordu yuzume bakmiyor sert cikismaya baslamisti bu 1 2 gunluk bir sey degildi baya boyle oldugu icin en son dayanamadim mesaj attim musaitmisiniz... bey diye oda aradi cevap veremedim sonra ben aradim buyur dedi bende iyi akşamlar dedim benim kafama bir sey takildi sormak istedim benimle ilgili problemmi var dedim bu saattemi takildi dedi saat 10 bucuktu dedi neyse yarin konusuruz dedi kapatti yarini diger patronum geldi yanima dedi bir problemmi var... beyi aramissin dedim evet ama burayla ilgili degil ozel dedim peki dedi gitti patronum geldi ikisi yukari cikti beni cagirdilar otur dedi sinirliydi sonra derdin ne kafanda kurup kurup gelip birseyler soyluyorsun dedi ama kurdugum bir seyde yok alenen kaciyordu bende dedim sizi huzursuz ediyorsam soyleyebilirsiniz dedi soylerim zaten burasi iş yeri özel hayatinla ilgilenmeyiz biz seni kardesimiz olarak goruyoruz sen nasil gorursun bilemeyiz dedim abim gibi goruyorum sizleri tamam dedi yemek yemiyorsun kendini yoruyorsun iş yapmak için yapma dedi felan bu şekilde sonra ciktim dayanamadim aglamaya basladim ikinci patronum geldi dedi evham yapiyorsun o patron kizabilir bagirir cagirir felan dedi gitti cantami aldim yukari ciktim zannetiki işi birakicam o esnada lavaboya girdim arkamdan kostu patronumun odasina girdi betul buradami dedi sonra kendimi aksama kadar zor tuttum cikista iyi aksamlar dedim ciktim aglamaya basladim 2 eleman gordu
Lütfen okuyun o kadar çok fikrinize ihtiyacim varki bana yardimci olur musunuz nasıl duzelir bu durum?
3
7
Görüşünü yaz