Sevdiğim biri olmasına rağmen tuaf hissediyorum?

Gizli Üye
Yaklaşık 3 senedir bir erkeğe gerçekten aşık oldum. Hiç kimseyi sevmedim kadar çok sevdim, seviyorum da ama son zamanlarda tuaf hissediyorum. Sanki kızlarıda arzuluyor gibiyim. Cinsel yönde hem erkekler hem de kızlar heyecanlandırıyor. Duygusal açıdan bir sürü erkekten hoşlandım. Bu aralar sanki bir kızla da olur diye düşünmeye başladım (Duygusal olarak ve cinsel olarak da) ama bunun benim algımdan doğru olduğunu düşünmüyorum. Ben bu değilim. Her gece uyumadan önce sevdiğim için göz yaşı dökerim yer yer. Bu tarz şeylere Pek sıcak bakamayan biriydim. Bana göre doğru değil. Ben bu olmak istemiyorum ben lgbt bireyi olmak istemiyorum. Çünkü bu ben değilim. Böyle hissediyor olmak beni nereye götürecek? Korkuyorum hem de çok. Ben fake bir trol hesabı açtım erkekmiş gibi. Ve bunların hepsi ondan sonra oldu. Sosyal medya ya da geçek yaşam da kızları gözlemler gibi oldum. Sadece çok düşündüğüm den belkide bilmiyorum. Hiç olmadığım kadar korkuyorum. Böyle yaşayamam ben bu değilim ama kendimi durduramıyor gibiyim de. Ne yapacağım? İnsanlara diyemem. Ben bunu yapamam. Bu satırları yazarken bile ağlamamı tutamıyorum yemin ederim ki. Kızlardan hoşlanmak istemiyorum.
Sevdiğim biri olmasına rağmen tuaf hissediyorum?
4
2
Görüşünü yaz