Lütfen bakın Hayırlı bir kız işi için Gittik sorun çıktı?

Gizli Üye
Arkadaşlar bir kız vardı komşular tarafından dedim gidelim görüşmeye yani söylemeye halam ve abla ile beraber gittik kızın calisitigi yere o beni ben onu görmedim ayıp olur diye gitmeidm ben abla ve halam kızla konuşmuşlar istermisin ciddi evlilik düşünen biri var sen dusunuyomusun felan tam olarak ne konuştukları bilmiyorum böyle normal konuşmuşlar sonra ben istemiyorum evlilik ve sevgili tarzı bişey düşünmüyorum demis bizimkiler ustelemeden tamama diyip çıkmış hayırlısı dedim tamam olmadı
Sonra bugün kızın babası halamgilin kapısına dayanmış kim istiyor diye. Kız neden böyle bişey yaptı istemiyosunda babana soyluyosun normal güzel dille olursa gidip istemeye gidicektik kötü biseymi yaptık lütfen yazarmisiniz buradaki sorun nedir
Güncellemeler:
4 ay
Güncel
4 ay
Arkadaşlar yeni olay oldu kız tarafı bizim aracı ablama gelmişler boyle. flena filan soruşturmalar benim enişte avukatı aramışlar ovmus böyle felan diye özür dilemeye gelmişler biz yanlış anlamisiz görgülü aile olduğunu bilmiyoduk felan filan fotografimi görmek istemişler bizim abla göstermemiş biraz pişmanlık duymuşlar istemeye gelir gibi gelmişler yumusamislar ama ne bileyim çok şaşırdım bu duruma
Lütfen bakın Hayırlı bir kız işi için Gittik sorun çıktı?
5
2
Görüşünü yaz