Çirkin insanların aşık olma hakları var mıdır?(lütfen görüşlerinizi yazın bana yardım edin) ?

Gizli Üye
Çirkin insanların aşık olma hakları var mıdır
Güncellemeler:
4 ay
20 yaşıma gireceğim, yüksek kemerli burnum, büyük dudaklarım, büyük kaşlarım, küçük kulaklarım, aşırı seyrek saçlarım ve son olarak aşırı kıllı bedenim yüzünden çirkinliğin hatta tipsizliğim hat safhada, ne zaman birisini sevmek istesem *yapabilirsin adamım sana güveniyorum diyorum ve sonra aynaya veya herhangi bir yansımama bakıp durup kalıyorum, bu güne kadar tipimle alay eden hiç kimse olmadı. Ama çocukluğumdan gelen bir çirkinlik algım var dışarıda bütün dostlarımın sevgilileri ile gezerken
4 ay
ben yalnızlık ile muhabbet ediyorum ona sarılıyorum, çok bunalıyorum çok çirkinim ailemde çok anlayışsız, kaçıp kurtulmak istiyorum ama imkansız üstelik fakirim, fakir tipsiz bir erkeğin sevmeye hakkı var mıdır, yaradana dua etmeye bile utanıyorum sanki onu işinden alıkoyuyor gibiyim sanki tanrıyı meşgul ediyorum gibi kendimi mahçup hissediyorum, hergün canımı almasını isteyerek sitem ederek hıçkıra hıçkıra ağlıyor ama nafile beni sevecek bir kız isterdim yaşı boyu tipi umrumda değil isterse en
Çirkin insanların aşık olma hakları var mıdır?(lütfen görüşlerinizi yazın bana yardım edin) ?
3
1
Görüşünü yaz