Neden böyle davranıyor bu çocuk 😂?

__JustYou__
Ben 20 olucam yakında, çocuk 16 yaşında. Bana abla diyor, gayet de iyi anlaşıyoruz tanıştığımız zamandan beri. Bana abla diyor ama nasıl davranıyor bir görseniz. Bir iltifatlar ediyor, bu güzel konuşuyor 😂😂 ilk attığı mesajda abla yanlış anlama ama sevgilin var mı diye sordu yok ablacım da niye sordun dedim cevap vermedi. 'ne zaman konuşsak ablam benimm ben seni çok seviyorum sana çok alıştım canım ablam birtanecik ablam güzel ablam çiçek gibisin ablacım seni çok seviyorum diyor daha neler diyor neler 😂 Bugünde yine konuşuyorduk sohbet ederken abla sen varya hem çok güzelsin hemde minyonsun canım ablam benim senin peşinde koşan çok, yanlış anlama ama senin yerin bende çok ayrı dedi durdu. Güldüm bak sen bizim bıdık neler diyor dedim sen neden böyle güzel ve sevimlisim dedi durdu bi kahkaha attım yahu bu laflar nerden geliyo senin aklına bakıyım benden güzelleri var ablasının kuzusu dedim öyle deme ablam benim dedi durdu 😂 çok tatlı çocuk beni çok güldürüyor, ablasının kuzu dedim bir kere ben ablamın kuzusuyum dedi durdu sohbet ederken hareketleri falan beni acayip güldürüyor 😂 neyi var bu çocuğun allah aşkına? 😂
Neden böyle davranıyor bu çocuk 😂?
9
1
Görüşünü yaz