İntikam almak istiyorum ne yapmalıyım?

Gizli Üye
Arkadaşlar ben bir adami seviyorum aramizda 5 yas fark var biz birkac yil once tanistik aile ortaminda kendisi italyada yasiyor ama aslinda turk yani gurbetci ben tanistigimiz gunden beri onu seviyorum o da ilk baslarda benimle ilgileniyordu flort ediyorduk sık sık mesajlasiyorduk teklif ediyordu ama zamanla benden uzaklasmaya basladi ve 1 yil sonra ailesiyle beraber bodruma geri dondugunde sanki hic tanismamisiz gibi davrandi cok soguktu yan yana yururken bile yonunu degistirip baska tarafa gecer oldu benden kaciyor sizce niye boyle oldu acaba beni mi begenmiyor acaba yas farki var diye mi ailesinden biri onunla konusmus olabilir mi bir de daha kucuksun onunde cok yasiycak seyler var diyordu kendisini unutmami soyledi ben evlenicem zaten birkac seneye dedi 2 yil once ama hala evlenmedi ben yillar gecse de onu hala seviyorum unutamiyorum  sizce bir daha memlekete gelmesini mi bekliyim hem biraz daha yuzum gozum oturdu azcik guzellestim umudu keseyim mi ama pesini birakamam o baskasiyla degil benimle olmali
İntikam almak istiyorum ne yapmalıyım?
6
2
Görüşünü yaz