3 yıllık sevgilimin yakın bi kız arkadaşı ortaya çıktı ve bana kim olduğunu söylemiyo sizce ayrılmalı mıyım?

Gizli Üye
3 yıl diyorum ama o süre zarfında çok ayrılıp barıştık daha öncedende uzun bi ilişkisi vardı benden ayrılıp ona ondan ayrılıp bana yapardı. Son 1 aydır her şey tıkırında gidiyodu değişmiş gibiydi ama dün arkadaşımın doğum gününü kutlamak için arkadaşımın erkek kuzeni ve bi kaç kişi organizasyon yaptık beni defalarca aramış telefonum çekmemiş mesajlarınada hemen cevap verdim üstelik sonra trip atmaya başladı bugünde aradım bir kaç kez pas vermedi sonra kızın tekiyle evde bira şişesi tutarken bi snap atmış kim olduğunu sorduğumda kimsenin bilmediği ve bilmeyeceği ancak ölürse öğreneceğimiz kardeşim dediği biri olduğunu söyledi bende tamam inanıyım ama sende benle fotoğraf paylaş o zaman dedim onada razı gelmedi inanmadığım biriyle işim olmasınmış öyle dedi... Siz olsanız inanır mısınız? Napardınız?
3 yıllık sevgilimin yakın bi kız arkadaşı ortaya çıktı ve bana kim olduğunu söylemiyo sizce ayrılmalı mıyım?
5
2
Görüşünü yaz