Sizce ayrılmak istemekte haklı değil miyim?

Gizli Üye
Erkek arkadaşımı çok seviyordum o da beni seviyordu ama ilişkinin başında kırmızı çizgilerimi belirttim ona o da saygı duydu. Evlilikten önce karşıydım çünkü. 2 sene oldu ve bir kız vardı son zamanlarda ona asılan yani fark ediyordum ve o kızla birlikte olmuş. Beni aldatmış yani. Ayrıldım hemen ama bu durumda bile üste çıkıyor beni buna sen mecbur ettin diyor ya şaka gibi. Ben o kızla zaten ciddi düşünmezdim sen istemediğin için sürekli olmaz dediğin için o öylesine bir şeydi seni sevdiğimi ve ayrılmak istemediğimi biliyorsun dedi. Ben yüzüğü attım tabii ki 6 ay önce evlilik teklif etmişti. Şimdi binanın önüne gelmiş 1 saattir gitmiyor oturuyor karşıdaki parkın bankında bekliyor. Sen aşağı inene kadar da gitmeyeceğim seni seviyorum bir daha asla olmayacak falan diyor. Ya bir insan nasıl bu kadar yüzsüz olur? Arkadaşlarımdan bazıları ona hak verdi en çok beni üzen de buydu zaten. Evli olsanız yapmazdı zaten ama 2 senedir sen de adamı itiyorsun adam napsın dediler böyle bir şey olabilir mi ya
Sizce ayrılmak istemekte haklı değil miyim?
4
3
Görüşünü yaz