Aşk ilişkileri ile ilgili bir soru?

Gizli Üye
Bizim fabrikada bir Evli bir erkek var ondan hoşlanıyordum ilk konuşmaya başladığımızdan beri bakıyordu laf atıyordu sonra birden ne olduysa instagramdan çıkarmış konuşmadı yüzüme bile bakmadı sonra bileğim şişti buz istemeye gittim yemekhaneden oda yemek yiyordu sesimi mi duydu bilmiyorum sonra biraz ileri gittim benim otarafa bakarak gitti o günden sonra konuşmaya başladı tabi bu seferde ben bakmadım suratına konuşmadım geçen pazartesi onun arkadaşı benim başka yediğim yoğurttan istedi bende şakasına bana özel dedim oda ne uğraşıyorsun git masasından al dedi aklınca bana laf atıyor sonra arkadaşına yoğurt vermek için uzandığım zaman hep gözleri bendeydi sonra en son yoğurtun konusu geçti şikayet edicem dedi ben tabi hiç cevap vermedim bugünde ilk defa ben konuştum kolileri kaldıramadım ona seslendim oda Neslişah bunu mu kaldıramadım allan belanı vermisin dedi bende bela okuma dedim oda en son kolay gelsin dedi sonrada gitti bugünde yanımdan geçerken Neslişah hanım dedi bugünde arkadaşı için para toplancaktı Neslişah hanım para toplanıyor sen yüz lira versen olur zenginsin dedi bende yüz lira yaz dedim oda şaka yaptım dedi sonra soyadımı sordu bende biliyon mu dedim söyledim sonrada Neslişah hanım yapar dedi para için kolay gelsin dedi ve gitti sizce ne yapmaya çalışıyor arkadaşlar
Aşk ilişkileri ile ilgili bir soru?
6
4
Görüşünü yaz