Yıllar sonra aklıma takıldı bu olay?

Gizli Üye
Merhaba herkese, benim uzun süreli bir ilişkim var. İlk sevgili oldugumuzda aynı sınıftaydık, sonra ben ayrılmak (birkaç neden vardı) ve ayrıldım. Ama erkek arkadaşım sürekli hala yazıyordu ayrılığı kabullenemiyordu. Son bir kez görüşelim dedi ve görüştük. Tabi ben arkadaşlarıma bu olaydan hiç bahsetmedim, erkek arkadaşıma da dedim bu son görüşmemiz kimseye de anlatma lütfen diye, tüm bu olaylar 3 hafta içinde falan oldu. Daha sonra bigün okula gittiğimde arkadaşlarım beni hemen yanlarına çağırdılar, bişey anlatıcaz ama sakın üzülme sıkma canını dediler. Bende merak ettim söyleyin dedim, işte şu çocuk var ya (benim eski erkek arkadaşım yani) senle görüştüğünü sevgili oldugunu sana sarıldığını falan uydurmuş arkadaşları arasında bunları anlatıyormuş dediler. Bende beynimden vurulmuşa döndüm, o an onlara anlatmak istedim ama onlar hemen nasıl böyle bişey yapar git hesap sor falan dediler. Birkaçı çok katıydı eğer anlatsaydım bize nasıl söylemezsin böyle bişeyi diye bana küserlerdi klasik ergen kafası işte benimki o yüzden anlatmadım. Neyse aradan 3-4 ay geçti ama işte benden vazgeçmedi ve tekrar sevgili olduk. Şu anda 4 senedir ilişkimiz var ama o arkadaşlarım o olayın hala uydurma oldugunu erkek arkadaşımın yalan söylediğini sanıyorlar. Cesaret edip anlatamadım ve üni bitti o kızların çoğu ile de artık görüşmüyorum. Ama son zamanlarda nedense bu olay içimde dert oldu. Vicdan azabı çekiyorum ne yapsam bilmiyorum. Boşversem mi sizce aklımdan atsam mı?
Yıllar sonra aklıma takıldı bu olay?
1
1
Görüşünü yaz